×

No products in the cart.

Bekimi Proteinik Wrap

430Lek

Sallatë Jeshile, spinaq, thjerrëza, kastravec, lakër lejla, karrotë, spec, rrapanello,...

Cinecitta Wrap

510Lek

Torilla bimore e shtëpisë, sallate, spinaq, mollë jeshile, rrush, bajame...

E Mbedhura E Jetës

3901Lek

Miks gjethesh, panxhar, mollë, karrotë, spinaq,, qepë e kuqe, portokall,...

Falafel Wrap

390Lek

Tortilla bimore e shtëpisë, sallatë, domate, qofte bimore krokante, djathë...

Fill Pas Korrjes Wrap

430Lek

Torilla bimore e shtëpisë, sallatë, spinaq, domate të pjekura furre,...

FIT Wrap

390Lek

Tortilla bimore e shtepise, miks gjethesh, spinaq, quinoa, kërpudhë champignon,...

Kockë E Fortë Wrap

600Lek

Sallatë jeshile, spinaq, salmon i tymosur, kus kus, vezë e...

Muskul Ndërtuesi Wrap

470Lek

Miks gjethesh, brokoli, kërpudha të bardha, bizele, karrotë, majdanoz, fara...

Na

390Lek

Miks gjethesh, quinoa, patëllxhan dhe spec të pjekur, domate, karrotë,...

Qiqra Në Hell Wrap

410Lek

Tortilla bimore e shtëpisë, sallatë, spinaq, qiqra pikante, karrotë, rrush...

Shpirti Binjak Wrap

450Lek

Miks gjethesh, quinoa, avocado, patate e ëmbël, arra, humus, majdanoz,...

Superbowl Wrap

400Lek

Tortilla bimore e shtëpisë, sallatë, spinaq, avocado, humus panxhari, patate...

Wrap AVO 1

540Lek

Sallatë, spinaq, quinoa, avocado, karrotë, lakër e kuqe, qepë turshi,...

Wrap Donna

390Lek

Sallatë ,spinaq, kus kus, domate, kastravec, ullinj, misër, fara luledielli,...

Wrap Meksikan

480Lek

Rukola, quinoa, avocado, miser , spec i pjekur, domate, lakër...