Kockë E Fortë Wrap

600Lek

Sallatë jeshile, spinaq, salmon i tymosur, kus kus, vezë e zier, domate, kastravec, ullinj jeshil, misër, majdanoz, fara luledielli dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?