×

No products in the cart.

Bullgur Dhe Fileto Pule

490Lek

Bullgur dhe fileto pule

Kale Caesar

1490Lek

Kale, parmixhano, domatka, kruton, miser, fileto pule, dressing bimor i...

Pene Integrale Dhe Fileto Pule

490Lek

Pene integrale dhe fileto pule

Quinoa Me Tartuf Dhe Kërpudha

570Lek

Quinoa me tartuf dhe kërpudha

5 x Gjelbër

250Lek

Selino, mollë, spinaq, lime, xhinxher

Exotic Elixir

290Lek

Ananas, mollë, lime, xhinxher, kastravec

Fuqia Tretëse

290Lek

Ananas, karrotë, 2x lime

Ginger Zinger

210Lek

Karrotë, mollë, xhinxher, lime

Immunity Booster

230Lek

Portokall, mollë, limon, xhinxher

Lëng Ananas

390Lek

Lëng ananas

Lëng Portokalli

190Lek

Lëng portokalli

Lëngu I Jetës

190Lek

Panxhar, mollë, karrotë

Lëngu I Jetës Alternativ

230Lek

Panxhar, mollë, karrotë, xhinxher, kastravec

Cheesecake Lemon Lime

490Lek

Cheesecake me limon dhe lime plotesisht me baze bimore

Supa Klasike

290Lek

Supë me perime

Lëngu I Jetës Suprem

220Lek

Panxhar, mollë, karrotë, lime, spinaq, selino, xhinxher

Supa Patate E Ëmbël Dhe Xhinxher

340Lek

Supë me patate të ëmbël dhe xhinxher

Migrain Reliever

290Lek

Ananas, mollë, spinaq, selino, lime, xhinxher

Supë Domatesh

390Lek

Supë me domate të freskëta

Ndal Ftohjes

290Lek

Ananas, karrotë, xhinxher

Supë Karrote

390Lek

Supë me karrota të freskëta

Ujë

90Lek

Ujë

Bekimi Proteinik Wrap

430Lek

Sallatë Jeshile, spinaq, thjerrëza, kastravec, lakër lejla, karrotë, spec, rrapanello,...

Cinecitta Wrap

510Lek

Torilla bimore e shtëpisë, sallate, spinaq, mollë jeshile, rrush, bajame...

E Mbedhura E Jetës

3901Lek

Miks gjethesh, panxhar, mollë, karrotë, spinaq,, qepë e kuqe, portokall,...

Falafel Wrap

390Lek

Tortilla bimore e shtëpisë, sallatë, domate, qofte bimore krokante, djathë...

Fill Pas Korrjes Wrap

430Lek

Torilla bimore e shtëpisë, sallatë, spinaq, domate të pjekura furre,...

FIT Wrap

390Lek

Tortilla bimore e shtepise, miks gjethesh, spinaq, quinoa, kërpudhë champignon,...

Kockë E Fortë Wrap

600Lek

Sallatë jeshile, spinaq, salmon i tymosur, kus kus, vezë e...

Muskul Ndërtuesi Wrap

470Lek

Miks gjethesh, brokoli, kërpudha të bardha, bizele, karrotë, majdanoz, fara...

Na

390Lek

Miks gjethesh, quinoa, patëllxhan dhe spec të pjekur, domate, karrotë,...

Qiqra Në Hell Wrap

410Lek

Tortilla bimore e shtëpisë, sallatë, spinaq, qiqra pikante, karrotë, rrush...

Shpirti Binjak Wrap

450Lek

Miks gjethesh, quinoa, avocado, patate e ëmbël, arra, humus, majdanoz,...

Arya

590Lek

Kërpudha, qofte bimore e shtëpisë, qepë të tiganisura, patate të...

Superbowl Wrap

400Lek

Tortilla bimore e shtëpisë, sallatë, spinaq, avocado, humus panxhari, patate...

Fshati

680Lek

Kale, qofte bimore e shtëpisë, djath dhie, domate të thatë...

Wrap AVO 1

540Lek

Sallatë, spinaq, quinoa, avocado, karrotë, lakër e kuqe, qepë turshi,...

Grilled Veggie Burger

480Lek

Kale, Qofte bimore zgare, majonezë bimore, rrathë domatesh, qepë, patate...

Wrap Donna

390Lek

Sallatë ,spinaq, kus kus, domate, kastravec, ullinj, misër, fara luledielli,...

Wrap Meksikan

480Lek

Rukola, quinoa, avocado, miser , spec i pjekur, domate, lakër...

Guac Burger

640Lek

Avocado, kale, qofte bimore e shtëpisë, rrepka, patate të skuqura,...

AVO 1

780Lek

Miks gjethesh, quinoa, avocado, karrotë, lakër e kuqe, qepë turshi,...

Bekimi Proteinik

590Lek

Sallatë Jeshile, spinaq, thjerrëza, kastravec, lakër lejla, karrotë, spec, rrapanello,...

Cinecitta

770Lek

Sallatë, spinaq, mollë jeshile, rrush, bajame e pjekur, rrush I...

Italiane

650Lek

Kale, qofte bimore e shtëpisë, mozzarella, shurup balsamic, domate, patate...

Lakraxhiu

510Lek

Kale, qofte bimore e shtëpisë, mix lakrash në majonezë, patate...

Donnas Bowl

490Lek

Miks gjethesh, kus kus, domate, kastravec, ullinj, misër, fara luledielli,...

Fantaziga

730Lek

Miks gjethesh, avocado, patate e ëmbël e pjekur, fileto pule...

Fill Pas Korrjes

790Lek

Miks gjethesh, domate të pjekura furre, qepë të njoma, borzilok,...

Kockë E Fortë

950Lek

Sallatë jeshile, spinaq, salmon i tymosur, kus kus, vezë e...

Latin Squeeze

710Lek

Miks gjethesh, avocado, fileto pule e pjekur, lime, domatka, tortilla...

Meksikan

720Lek

Miks gjethesh, quinoa, avocado, miser , spec i pjekur, domate,...

Mendje E Fortë

1280Lek

Sallatë, spinaq, avocado, domate, qepe e kuqe, salmon, spec, limon,...

Muskul Ndërtuesi

690Lek

Miks gjethesh,avocado, brokoli, kërpudha të bardha, bizele, karrotë, majdanoz, fara...

570Lek

Spinaq, quinoa, patëllxhan dhe spec të pjekur, domate, karrotë, lakër...

Pjeshkarella

590Lek

Rukola, sallatë, pjeshkë, mozzarella, pesto, bajame, qepë e kuqe, vinagrete...

Qiqra Në Hell

590Lek

Miks gjethesh, qiqra pikante, karrotë, sallatë, rrush I thatë, majdanoz,...

Sabbowl

790Lek

Miks gjethesh, avocado, patate e ëmbël e pjekur, vezë e...

Shpirti Binjak

630Lek

Miks gjethesh, quinoa, arra, avocado, patate e ëmbël, humus, majdanoz,...

Superbowl

580Lek

Miks gjthesh, avocado, humus panxhari, patate e ëmbël e pjekur,...

Tasi Fit

590Lek

Miks gjethesh, quinoa, kërpudhë champignon, fasule e kuqe, karrotë, rrush...

Tasi I Jetës

470Lek

Miks gjethesh, panxhar, mollë, karrotë, spinaq,, qepë e kuqe, portokall,...

Zesty Sal

1450Lek

Sallatë, rukola , salmon i tymosur, asparag, kus kus, lëkurë...

Avo Humus

370Lek

Avocado, lëng lime, fara speci të kuq, bukë sourdough Fresh...

Caprese

290Lek

Domate,pesto, mozzarella, glase balsamike, bukë sourdough Fresh Garden

Gjithçka

230Lek

Mix farash, lëng limoni, bukë sourdough Fresh Garden, humus panxhari...

Mesdhetare

250Lek

Kastravec, domate, ullinj, majdanoz, djathë dhie, lëng limoni, bukë sourdough...

Arya Avocado Toast

330Lek

Avocado speciale, kërpudha, qepë, hudhra të tiganisura, buka sourdough Fresh...

Pamje Nga Deti

390Lek

Salmon I tymosur, qepë e kuqe (e prerë hollë), lëng...

Avocado Toast Caprese

330Lek

Avocado speciale, domate, borzilok, mozzarella, glase, buka sourdough Fresh Garden

Avocado Toast Fshati

320Lek

Avocado speciale, misër, domate, fara lini, vaj ulliri, qepë e...

Avocado Toast Mesdhetar

460Lek

Avocado speciale, lime, domate e thatë në vaj ulliri, qiqra...

Gjalp Kikiriku Dhe Reçel Tost

190Lek

Bukë sourdough Fresh Garden, gjalp kikiriku i shtëpisë, reçel kajsi...

Gordon Ramsey Avocado Toast

330Lek

Avocado speciale, susami i zi, lime, fara chili, buka sourdough...