FIT Wrap

390Lek

Tortilla bimore e shtepise, miks gjethesh, spinaq, quinoa, kërpudhë champignon, fasule e kuqe, karrotë, rrush i thatë, majdanoz, kopër, fileto pule dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?