Na

390Lek

Miks gjethesh, quinoa, patëllxhan dhe spec të pjekur, domate, karrotë, lakër, pesto, djathë dhie, fara luledielli djegëse, fileto pule, dressing vinagrete pestoje e shtëpisë

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?