Muskul Ndërtuesi Wrap

470Lek

Miks gjethesh, brokoli, kërpudha të bardha, bizele, karrotë, majdanoz, fara susami të zi, sriracha pikante, fileto pule dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?