Tasi Fit

520 L

Category:

Description

Miks gjethesh, quinoa, kërpudhë champignon, fasule e kuqe, karrotë, rrush i thatë, majdanoz, kopër, fileto pule dhe dressing i shtëpisë majosh

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tasi Fit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *