Muskul Ndërtuesi

690 L

Category:

Description

miks gjethesh,avocado, spinaq, brokoli, kërpudha të bardha, bizele, karrotë, majdanoz, fara susami të zi, sriracha pikante, fileto pule dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Muskul Ndërtuesi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *