Shpirti Binjak

590 L

Category:

Description

Miks gjethesh, quinoa, arra, avocado, patate e ëmbël, humus, majdanoz, fara susami të zi, kopër dhe dressing i shtëpisë me majosh

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shpirti Binjak”

Your email address will not be published. Required fields are marked *