490 L

Category:

Description

Spinaq, quinoa, patëllxhan dhe spec të pjekur, domate, karrotë, lakër e grire, pesto, djath dhie, fara luledielli djegëse, fileto pule, vinaigrette e shtëpisë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ná”

Your email address will not be published. Required fields are marked *