Kockë E Fortë

760 L

Category:

Description

Sallatë jeshile, spinaq, salmon i tymosur, kus kus, vezë e zier, domate, kastravec, ullinj jeshil, misër, majdanoz, fara luledielli dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kockë E Fortë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *