FIT Wrap

390 L

Category:

Description

Tortilla bimore e shtepise, miks gjethesh, spinaq, quinoa, kërpudhë champignon, fasule e kuqe, karrotë, rrush i thatë, majdanoz, kopër, fileto pule dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FIT Wrap”

Your email address will not be published. Required fields are marked *