Bekimi Proteinik Wrap

420 L

Category:

Description

Sallatë Jeshile, spinaq, thjerrëza, kastravec, lakër lejla, karrotë, spec, rrapanello, majdanoz, fileto pule dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bekimi Proteinik Wrap”

Your email address will not be published. Required fields are marked *