×

No products in the cart.

AVO 1

780Lek

Miks gjethesh, quinoa, avocado, karrotë, lakër e kuqe, qepë turshi,...

Bekimi Proteinik

590Lek

Sallatë Jeshile, spinaq, thjerrëza, kastravec, lakër lejla, karrotë, spec, rrapanello,...

Cinecitta

770Lek

Sallatë, spinaq, mollë jeshile, rrush, bajame e pjekur, rrush I...

Donnas Bowl

490Lek

Miks gjethesh, kus kus, domate, kastravec, ullinj, misër, fara luledielli,...

Fantaziga

730Lek

Miks gjethesh, avocado, patate e ëmbël e pjekur, fileto pule...

Fill Pas Korrjes

790Lek

Miks gjethesh, domate të pjekura furre, qepë të njoma, borzilok,...

Kockë E Fortë

950Lek

Sallatë jeshile, spinaq, salmon i tymosur, kus kus, vezë e...

Latin Squeeze

710Lek

Miks gjethesh, avocado, fileto pule e pjekur, lime, domatka, tortilla...

Meksikan

720Lek

Miks gjethesh, quinoa, avocado, miser , spec i pjekur, domate,...

Mendje E Fortë

1280Lek

Sallatë, spinaq, avocado, domate, qepe e kuqe, salmon, spec, limon,...

Muskul Ndërtuesi

690Lek

Miks gjethesh,avocado, brokoli, kërpudha të bardha, bizele, karrotë, majdanoz, fara...

570Lek

Spinaq, quinoa, patëllxhan dhe spec të pjekur, domate, karrotë, lakër...

Pjeshkarella

590Lek

Rukola, sallatë, pjeshkë, mozzarella, pesto, bajame, qepë e kuqe, vinagrete...

Qiqra Në Hell

590Lek

Miks gjethesh, qiqra pikante, karrotë, sallatë, rrush I thatë, majdanoz,...

Sabbowl

790Lek

Miks gjethesh, avocado, patate e ëmbël e pjekur, vezë e...

Shpirti Binjak

630Lek

Miks gjethesh, quinoa, arra, avocado, patate e ëmbël, humus, majdanoz,...

Superbowl

580Lek

Miks gjthesh, avocado, humus panxhari, patate e ëmbël e pjekur,...

Tasi Fit

590Lek

Miks gjethesh, quinoa, kërpudhë champignon, fasule e kuqe, karrotë, rrush...

Tasi I Jetës

470Lek

Miks gjethesh, panxhar, mollë, karrotë, spinaq,, qepë e kuqe, portokall,...

Zesty Sal

1450Lek

Sallatë, rukola , salmon i tymosur, asparag, kus kus, lëkurë...