Bekimi Proteinik

590Lek

Sallatë Jeshile, spinaq, thjerrëza, kastravec, lakër lejla, karrotë, spec, rrapanello, majdanoz, fileto pule dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?