Tasi Fit

590Lek

Miks gjethesh, quinoa, kërpudhë champignon, fasule e kuqe, karrotë, rrush i thatë, majdanoz, kopër, fileto pule dhe dressing i shtëpisë majosh

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?