Shpirti Binjak

630Lek

Miks gjethesh, quinoa, arra, avocado, patate e ëmbël, humus, majdanoz, fara susami të zi, kopër dhe dressing i shtëpisë me majosh

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?