Shpirti Binjak Wrap

450Lek

Miks gjethesh, quinoa, avocado, patate e ëmbël, arra, humus, majdanoz, fara susami të zi, kopër dhe dressing i shtëpisë me mustardë Dijon, agave, uthull molle, vaj ullri, kripë himalaje

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?