570Lek

Spinaq, quinoa, patëllxhan dhe spec të pjekur, domate, karrotë, lakër e grire, pesto, djath dhie, fara luledielli djegëse, fileto pule, vinaigrette e shtëpisë

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?