Italiane

650Lek

Kale, qofte bimore e shtëpisë, mozzarella, shurup balsamic, domate, patate të skuqura, majonezë dhe ketchup bimor

Open chat
1
Scan the code
Gjelbër.al
Hello 👋
How can we help you?